Koszyk
0
Ulubione

ZUMA NOKA 0,4% 10 ml krople

kontakt

Konsultacja ze specjalistą oraz możliwość zamówień tel. +48  662-77-88-99 pn-pt 8:00-16:00

Ilość
13,99 zł

metody płatności

ZUMA NOKA 0,4% 10 ml krople

Opis:
Zuma Noka ulga dla oka działa nawilżająco zapewniając komfort widzenia.

Działanie i zastosowanie:
ZUMA ulga dla oczu 0,4 są nawilżającymi kroplami do oczu zawierającymi 0,4% roztwór hialuronianu sodu, otrzymywany w drodze syntezy biotechnologicznej. Hialuronian sodu ze względu na swoje szczególne właściwości fizykalne, lepkosprężyste i zdolność przylegania do rogówki, poprawia stabilność lmu łzowego i komfort widzenia. Nawilżają oczy i łagodzą objawy związane z zespołem suchego oka. Przynoszą ulgę w przypadku podrażnień, zaczerwienienia i zmęczenia oczu spowodowanych zbyt długą pracą przy komputerze, działaniem czynników zewnętrznych, takich jak: wiatr, słonce, suche powietrze, słona woda, dym, kurz, klimatyzacja, ogrzewanie. Przeciwdziałają podrażnieniu spojówek podczas noszenia soczewek kontaktowych.

Skład:
Hialuronian sodu 0,4%, gliceryna, fosforan dwusodu, chlorek sodu, cetrymid, dwuwodorofosforan sodu, wersenian czterosodu, wodorotlenek sodu, woda oczyszczona.

Stosowanie:
Krople do oczu ZUMA ulga dla oczu 0,4 należy stosować tylko zewnętrznie, miejscowo do worka spojówkowego.
Przed zakropleniem preparatu należy dokładnie umyć ręce. Zdjąć nakrętkę i zakroplić preparat do oka. Jeżeli kropla nie trafiła do oka, należy wkroplić następną. Delikatnie zamrugać okiem. Zamknąć butelkę.
Po zakropleniu kropli, nie zakraplać/ płukać powierzchni oka wodą ani żadnym innym płynem.
Zakraplać 1 krople do oka 2-3 razy dziennie.
Jeżeli pacjent nie zdejmuje soczewek kontaktowych na noc, należy stosować krople ZUMA ulga dla oczu 0,4 przed snem i po przebudzeniu.

Ostrzeżenia:
Przed zastosowaniem jakiegokolwiek preparatu, który ma kontakt z soczewkami kontaktowymi, należy zasięgnąć porady lekarza okulisty. Nie używać, jeśli opakowanie jest uszkodzone. Nie stosować w przypadku uczulenia na składniki preparatu. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej należy przerwać stosowanie preparatu. Nie stosować po upływie terminu ważności wydrukowanym na opakowaniu. Zdjąć soczewki kontaktowe przed użyciem. Nigdy nie dotykać końcówką zakraplacza do oka lub innych powierzchni, aby nie zanieczyścić roztworu. Inne leki okulistyczne można podać dopiero po upływie przynajmniej 10 – 15 minut od zastosowania kropli. Nie stosować dłużej niż 30 dni od otwarcia opakowania. Niewykorzystany roztwór należy wyrzucić. Nie stosować na oko zranione lub po zabiegach chirurgicznych. Nie stosować w przypadku bakteryjnych, grzybiczych lub wirusowych zapaleń oka. W wymienionych przypadkach należy skontaktować się z lekarzem. W rzadkich przypadkach, po zastosowaniu kropli może wystąpić niewielkie, tymczasowe nieostre widzenie spowodowane lepkością kropli. W celu poprawy widzenia, zalecane jest odczekanie kilku sekund przed podjęciem dalszej aktywności.

Zawartość opakowania:
1 opakowanie zawiera 10 ml kropli.

Przechowywanie:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej, chroniąc od światła i wilgoci. Preparat zachowuje trwałość przez 30 dni od pierwszego otwarcia.

S-LAB
9054258

Opis

Pojemność
10 ml
Typ produktu
Wyrób medyczny
Postać
Krople

Darmowa wysyłka

Wysyłka za darmo już od 250zł

Bezpieczne zakupy

Dbamy o maksymalne bezpieczeństwo Twoich zakupów

Gwarancja oryginalności

Wyłącznie oryginalne produkty najwyższej jakości.

Porada specjalistów

Udzielamy fachowych porad na temat naszych produktów

Tysiące produktów

W naszej ofercie znajdziesz ponad 4 500 produktów!

14 dni na zwrot

Na każdy produkt zakupiony w naszym sklepie on-line

16 innych produktów w tej samej kategorii:

PROTIFAR 225 g

52,49 zł
Availability: Oczekiwanie na dostawę

W celu usprawnienia funkcjonowania sklepu, używamy technologii plików cookies. Dowiedz się więcej.